İhtiyaçlarınıza Göre Özelleştirilmiş e-Ticaret Çözümleri

Yenilikçi bir iş modeli oluşturmak, müşterilerinize benzersiz bir online alışveriş deneyimi sunmak ve işinizi yeni yüksekliklere taşımak için Asiste Yazılım’ın e-Ticaret Yazılımı ve e-Ticaret Sitesi Paketlerini keşfedin.

nakliye-asist-slider-1(1)
asiste-yazilim-mobil-uygulama-gelistirme-hizmeti

e-Ticaret Çözümleri İçin Neden Asiste Yazılım'ı Tercih Etmelisiniz?

Asiste Yazılım, yaratıcı çözümler ve etkileyici teknolojiyi harmanlayarak işletmenizin e-ticaret hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Tamamen Özelleştirilebilir Çözümler

İhtiyaçlarınıza ve iş hedeflerinize tam olarak uyan bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Paketlerimiz, geniş bir özelleştirme yelpazesi sunar; böylece işletmeniz için en etkili e-ticaret çözümünü oluşturabilirsiniz.

Çoklu Platform Desteği

E-ticaret alanında size özel bir platform oluşturmak için web sitesi, mobil uygulama veya her ikisini birden tercih edebilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarım ve işlevselliği bir arada sunarak müşterilerinize mükemmel bir deneyim yaşatmayı garanti ediyoruz.

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılarınıza hızlı, sezgisel ve güvenli bir online alışveriş deneyimi sunmak için Asiste Yazılım'ın e-ticaret çözümlerini tercih edin. İş planlarımıza ve müşteri taleplerimize uygun olarak, yazılımımızı düzenli olarak güncellemeye devam ediyoruz

İleri Düzey Güvenlik

Müşteri güvenliğini en üst düzeyde sağlamak amacıyla, müşteri bilgilerinin ve işlemlerin güvende olmasını temin etmek için yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış e-ticaret çözümleri geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Mükemmel Müşteri Hizmeti

Projenizin her aşamasında işbirliğiyle ihtiyaçlarınıza tam destek sağlayarak hedeflerinize ulaşmanızı destekliyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızı desteklemek için sürekli yanınızdayız, başarıya ulaşmanız için kesintisiz desteğimizi hissedeceksiniz.

Sürekli Güncelleme

Sürekli güncelleme yaklaşımı, müşterilerimize en son özelliklerle ve en iyi performansla hizmet sunmamızı ve yazılımımızın sürekli gelişen ihtiyaçlara uyum sağlamasını sağlamaktadır. Kullanıcılarımız ve müşterileri için güncel kalmaya özen gösteriyoruz.

Çeşitli Entegrasyonlar

Müşterilere eksiksiz iş çözümleri sunmak için pazaryeri, muhasebe, ödeme, kargo ve diğer hizmetlerde kapsamlı entegre çözümler sağlıyoruz. Müşterilerimiz entegrasyonlarımız ile tek bir çatı altında ihtiyaçlarını verimli şekilde yönetebilirler.

Kolay Kullanım Özelliği

Müşterilerimizin yazılımlara ve ara yüzlere kolaylıkla adapte olabilmesini sağlamak için, tüm geliştirmeleri en basit ve kullanıcı dostu yöntemlerle planlayarak, kullanımı ve entegrasyonu sorunsuz bir deneyim sunmaya odaklanıyoruz.

Hızlı Ölçeklenebilir Altyapı

Yazılım ve barındırma hizmetlerimizde sizin için profesyonel çözümler üretiyor ve hızlı erişim sağlamak amacıyla sürekli çalışmalar yürütüyoruz; yüksek performanslı hizmetler için en son teknoloji ölçeklenebilir alt yapılar ile çalışıyoruz.

Kolay ve Kapsamlı Entegrasyonlar ile Sorunsuz İşbirliği

Müşterilerimize işlerini daha verimli yönetmeleri için kolay ve kapsamlı entegrasyonlar sunuyoruz. Pazaryeri, muhasebe, ödeme, kargo ve diğer hizmetlerde eksiksiz entegrasyonlar sayesinde, farklı platformlardan ayrı ayrı hizmet almak zorunda kalmadan, tek bir çatı altında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlıyoruz. Güvenilir altyapımızla kesintisiz ve hızlı erişim imkanı sunarak, işbirliğinizi sorunsuz bir şekilde sürdürmenize olanak tanıyoruz. Size özel çözümlerle müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, işinizi en iyi şekilde yönetmeniz için destek oluyoruz. İşletmenizi daha da büyütmek ve rekabet avantajı sağlamak için hemen entegrasyonlarımızı keşfedin!

Entegrasyon sağladığımız firmalar

Başarılı e-Ticaret Projelerimiz

Asiste Software Agency

İşinizi en iyi şekilde destekleyecek teknolojilerde uzmanlaşmış bir ekip.

İş hedeflerinizi karşılamak için size özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Projelerinizin her aşamasında size 7/24 tam destek sağlıyoruz.

Referanslarımız ve memnuniyetleri, kaliteli işler çıkardığımızın kanıtıdır.

Uzmanlarımız sizi arasın

Asiste Software Agency

İşinizi en iyi şekilde destekleyecek teknolojilerde uzmanlaşmış bir ekip.

İş hedeflerinizi karşılamak için size özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Projelerinizin her aşamasında size 7/24 tam destek sağlıyoruz.

Referanslarımız ve memnuniyetleri, kaliteli işler çıkardığımızın kanıtıdır.

Demo talebinde bulun

40.000 TL değerindeki

Gelişmiş e-Ticaret Yazılımı tüm özel yazılım ve mobil uygulama müşterilerimize HEDİYE! Mayıs - Haziran ayı için geçerli bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi için:

Scan the code